Üretiyoruz

Standart çorap üretim teknikleri dışında Asena Çorap’a özel uygulamayı başardığımız otomasyon tekniğine sahibiz. Yeni müşterilerimize ve acenta hizmeti sunan kuruluşlarla, sektörel yenilikleri takip etmekteyiz. Tüketicilerin satın aldıkları ürünlerimizden maksimum faydayı sağlamaları için, düzenli geri dönüşler ve anket çalışmaları ile daha fazla memnuniyetin peşindeyiz.

Özel Markalar, çok özel markalar. Perakende sektöründe yaşanan yoğun rekabetin farkındayız ve sizin gibi perakendecilerin yanındayız. Sizin için üretiyoruz.

Peki nasıl?

Global markalar için üretim yaptığımızdan bahsetmiştik. Uluslararası markaların optimal fiyat yakalama ve termin opsiyonun minimum düzeyde tutulabildiği paralel stratejiler ile çalışıyoruz. 7/24 üretiyor ve takip ediyoruz. Uzmanlık alanımız kısaca bu şekilde. Hem mal hem de hizmet üretiyoruz.

Lojistik

Üretimini tamamladığımız ürünlerin etkin şekilde depolanmasını ve tüketicilere ulaşmasını sağlıyoruz. Bilgi teknolojilerine yaptığımız yatırımlar sayesinde lojistik alanda ürün teslimatlarını tam zamanında gerçekleştirebiliyoruz. Sevkiyat ve gümrükleme ile ilgili olarak profesyonel iş ortaklarımız sayesinde müşteri memnuniyetini lojistik açıdan da sağlayabiliyoruz.

Trend

Üretim tekniklerimizi, tecrübelerimizi her an sorgulayarak daha iyi hizmet verebilmek ve kaliteyi yükseltebilmek için Ar-Ge çalışmalarına önem veriyoruz. Mevcut ERP ve CRM sistemimizi güncel tutarak, verileri analiz ederek, siz değerli markalara daha kaliteli mal ve hizmet üretiyoruz.

Fiyatlama

Ölçek ekonomisi dahilinde geliştirdiğimiz hedef çerçevesinde her zaman uygun fiyat verebilmekteyiz. Stratejik olarak geleceğe yönelik hammadde ve malzeme fiyatlarında oluşabilecek dalgalanmaları öngörerek reel üretim kapasitemizi her zaman verimli kullanabiliyoruz.

Ambalajlama

Sizin için en modern ambalajlama tekniklerini kullanıyoruz. Markanıza ait, kalite standartlarına uygun olarak ürettiğimiz çoraplar için, sizin belirlediğiniz tüm kriterleri yerine getirebiliyoruz. Kolileme, etiket, askı, barkodlama, alarm ve güvenlik sistemlerini, en ince ayrıntısına kadar, sıfır hata performansı ile sunuyoruz. Asena Çorap’a özel raporlama sistemi ile tamamlayarak, stok kontrolünüz ve depolamanız için büyük kolaylıklar sağlıyoruz.

Kalite Yönetimi

Asena Çorap 20 yılın üzerindeki üretim tecrübesi ile kaliteli çorap üretimi ve hizmet kalitesi standartlarını belirleyebilmiştir. Bu tecrübenin bir getirisi olarak, mümkün olan minimum hata oranıyla üretim sürecini gerçekleştirebiliyoruz. Hammadde, iplik, makine, örücü elemanlar, dikim işlemleri, boya-terbiye ve form verme, ütü, ambalajlama detayları, en ince ayrıntısına kadar otomasyon sürecine tabidir.

Bu sayede ürünlerimiz, esneklik, gramaj, kalıcı nitelikli ve dayanıklı olarak üretilebilmektedir. Sonuç olarak çorabın kendine has estetik yapısı ortaya çıkabilmektedir.

Asena Çorap, global markaların Türkiye’deki üretim ayağında adı anılır bir uygunluk kalitesi yakalayabilmiştir. Dizayn kalitesi ile belirlenen kriterler, fiziksel, yani imalat esnasında da paralel bir uyum içerisindedir.
Üretim esnasında kalite kontrol sisteminin etkinliği ile minimum fire oranı sağlayabilmekteyiz.

Ürünlerimizi belirli bir plan dahilinde, zamanında ve en az hata ile üretebilmekteyiz. Doğru tasarım ve kalite kriterlerine uygunluğun yanı sıra, Asena Çorap tarafından uygulanan imalat yöntemleri ile eğitimli personeli, kalitemizi her geçen gün artırmaktadır.