Asena Çorap 20 yıldır dünya markaları için üretim yapıyor.

Çorap üretiminde butik anlayışla hareket eden Asena Çorap, aynı mantıktaki global markalar ile çalışmayı sürdürmektedir. Asena Çorap, dünya modası ve trendleri sürekli takip edebilen, çalışanından yöneticisine kadar yüksek kaliteye önem vermeyi hedef haline getirmiş bir üreticidir.

Hammadde, sipariş, üretim, kalite kontrol ve teslimat sürecinde en az hata performansıyla çalışabilmektedir. Uzun yılların getirdiği tecrübemiz ve global müşterilerimize sunduğumuz hizmet kalitemiz her geçen gün artmaktadır.

Çorap üretiminde, kalitemiz, hizmet anlayışımız ve prensiplerimizle Türkiye’nin adı anılır üreticilerinden olmak için çalışıyoruz.

Kaliteli çorap giymek, hareket kabiliyetinizi ve yaşam kalitenizi yükseltir. Bunun için günlük yaşamınız ve iş hayatınızdaki performansınızı etkileyen detaylara önem veriyoruz.

Müşterilerimize dünyanın en kaliteli çoraplarını giydirmek istiyoruz ve bunun için çalışıyoruz. En kaliteli pamuk ve yün karışımları sizin için temin edip, son teknoloji makinelerimiz ve eğitimli personelimiz ile üreterek pazara sunuyoruz.