Dünya markaları için çorap üretimi

with Yorum yapılmamış

Çorap örgü makinesi ne bir insan ne de sadece basit bir başlatma düğmesidir. Bu nedenle makinelerle çok sayıda çorap üretimi gerçekleştirmek özel alaka gerektirir. Makineler sadece çorap örerler. Fakat çoraplara en temel özelliklerini, esnekliği ve yumuşaklığı tecrübe katmaktadır. Çoraplar ayaklarımızı kavramalı ve ayakkabılarımızla birlikte rahatlık vermeli. Renkler ve desenler de çorap üretim sürecinde kaliteyi etkileyebilecek en önemli etken. Dikkat, kalite ve sistemli çalışma söz konusu olduğunda Asena Çorap dünya markaları için Türkiye’deki en önemli çorap üreticilerinden biri olmaktadır.

Çorap örgü makineleri gibi çalışıyoruz!

Çorap üretmek çeşitli adımlardan oluşur. Esneklik ve yumuşaklık özellikleri bulunması için en önemli başlangıç noktası kaliteli iplik. Bu iplikler çoğunlukla pamuk, bambu, polyester gibi hammaddelerden oluşur veya karışımlı ipliklerden. Daha sonra sırasıyla dikiş, yıkama-durulama, hijyen sağlama ve form verme prosedürüyle devam eder.

Çorapların tüketicilere çok daha etkili şekilde ulaşması için üretim süreci devam ederken etiketleme, barkodlama ve siparişlerin çeşidine göre paketleme işlemleri de tamamlanır.

Tüm bu süreç devam ederken kalite kontrol sistemi her zaman devrededir.

Asena Çorap dünya markaları için uluslararası kalite standartlarına uygun olarak üretim yapar. Tekstil hammaddeleri organik elyaflardan üretilmiş olmalıdır. Diğer tamamlayıcı malzemeler içinde insan ve çevreye zararlı maddeler bulunmaz. İş etiğimiz uluslararası denetleyici kuruluşlar tarafından doğrulanmıştır ve tüm bu süreç sertifikalanmıştır.

Artık çoraplarınız istediğiniz özelliklerde ve gönderime hazır, her açıdan.

Çorap örgü makinelerimiz bakım ve onarım dışında hiç durmuyor.

Tüm bu üretim süreci gerçekleşirken müşterilerimizi merkeze alarak çorap üretiminde sihirli bir dokunuş ve memnuniyet yaratabiliyoruz.

Yaptığımız iş bu, dünya markaları için kaliteli çorap üretmeyi seviyoruz.

Bizimle çalıştığınız için teşekkürler.